Bloga ma teraz prawie każdy. I o wszystkim. Są blogi modowe, lifestylowe, kulinarne, urodowe, parentingowe, wnętrzarskie, zwierzeniowe, o gadżetach, samochodach, o pogodzie i wiele wiele innych. Sama się w tym już pogubiłam, bo odwiedzam je zazwyczaj od przypadku do przypadku, poszukując w sieci odpowiedzi na konkretne pytania. Jakoś brak mi cierpliwości.
Ja jeszcze bloga nie miałam. Założyłam go, żeby zmotywować się do działania. Kiedyś malowałam dużo, trochę dlatego, że chciałam, ale trochę dlatego, że musiałam. A ja nie cierpię "musieć", zwłaszcza w połączeniu z rzeczami, które mają sprawiać mi przyjemność. Dlatego przestałam na jakiś czas. Aż dojrzałam do tego, że po prostu chcę malować, rysować, kopiować (bo robienie kopii też daje mi ogromną satysfakcję). I wiem już, że potrzeba czasem stu nieudanych obrazów, żeby jeden wyszedł jako tako.
Będę publikować co jakiś czas nowe prace żeby regularnie mieć przegląd tego, co zrobiłam i stare, jako odnośnik, motywację do dalszych prób (może kiedyś się uda), a czasem, jako przykład, że coś tam jednak mi się udało. Zresztą zobaczymy co z tego wyjdzie, słowa wstępnego w planach też nie było... :)
Zapraszam!
Now almost everyone has a blog. And about everything. There are fashion blogs, lifestyle blogs, parenting blogs, blogs about cooking, beauty, interior design, confessions, gadgets, cars, weather and many more. In fact I'm already lost in all this thing because I visit them only from time to time searching for answears to specific questions in web. Somehow I have no patience.
I havn't had a blog yet. I made it to motivate myself to action. I used to paint a lot, a little bit because I wanted to, but a little bit because I had to. And I hate "have to", especially in combination with things that are to give me pleasure. That's why I stopped for a while. Until I was ripe for painting, drawing, copying (because making copies gives me also a great satisfaction) just like that. And now I know that sometimes hundred failed paintings have to be done, before one looks so-so .
I will publish some new works from time to time to have a regular overview of what I've done and the old ones, as a point of reference, a motivation for further tries (maybe someday I'll manage to make it right) and sometimes, as an example that there is something I did well. Anyway, we'll see what comes up, the foreword wasn't in plans either ... :)
Welcome!
Trzymam kciuki .....
OdpowiedzUsuńSuper! Najtrudniejszy pierwszy krok!
OdpowiedzUsuń