Iza, widać jaką jesteś perfekcjonistką - ta akwarela wygląda jak cyfrowe zdjęcie po obróbce. Temat też wybrałaś arcytrudny - tę technikę kojarzę z romantycznymi pejzażami, a tu architektura.. Jesteś mistrzynią!
Dziękuję :)
Zdolniacha z Ciebie!
Iza, widać jaką jesteś perfekcjonistką - ta akwarela wygląda jak cyfrowe zdjęcie po obróbce. Temat też wybrałaś arcytrudny - tę technikę kojarzę z romantycznymi pejzażami, a tu architektura.. Jesteś mistrzynią!
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
OdpowiedzUsuńZdolniacha z Ciebie!
OdpowiedzUsuń