środa, 22 kwietnia 2015

Nowy Sącz, akwarela

Nowy Sącz, widok od strony Rynku na Bazylikę św. Małgorzaty. Malowanie akwarelą wciąga. 





3 komentarze:

  1. Iza, widać jaką jesteś perfekcjonistką - ta akwarela wygląda jak cyfrowe zdjęcie po obróbce. Temat też wybrałaś arcytrudny - tę technikę kojarzę z romantycznymi pejzażami, a tu architektura.. Jesteś mistrzynią!

    OdpowiedzUsuń

Etykiety